Karsteliai socialinei politikai

Artūras Račas parašė gerą straipsnį, apžvelgiantį socalinės politikos išdaigas:

Laidojama moralė, laidojamas pilietiškumas, supratimas apie solidarumą, suvokimas kaip veikia valstybė ir jos teisinė sistema.

Tačiau karsteliai prie prokuratūros laidoja ne nesąžiningas mamas ar nejautrius prokurorus.Jie laidoja visą A.Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės socialinę politiką. Nes, kad ir kaip liūdna būtų pripažinti, per vienerius šios vyriausybės valdymo metus situacija šioje srityje ne tik kad nepasikeitė, bet iš esmės pablogėjo. Ir blogiausia turbūt net ne tai, kad dabartinė vyriausybė taip ir nesugebėjo pakeisti iki tol egzistavusio požiūrio ir pradėti sisteminių reformų socialinės apsaugos srityje. Daug blogiau, kad savo veiksmais ji dar labiau iškreipė visą sistemą ir jos paskirtį. O blogiausia, kad ji sugebėjo pasiekti, kad tam iškreiptam požiūriui šiandien sąmoningai ar dėl žiniasklaidos įtakos pritaria ir didelė dalis visuomenės.

Karsteliai prie prokuratūros: A.Kubiliaus socialinės politikos laidotuvės

One thought on “Karsteliai socialinei politikai

  1. egidijus

    kažkur labai teisingai išgirdau – <b>tai ne ekonominė krizė, tai vertybių krizė. </b> Tam tikras pūlinių išlindimo, nesąmonių politikoje darymo momentas. Apsivalysime, čia kaip gamtoje :-) Po gaisro ankščiau ar vėliau pradeda želti žolė. Įdomu tik, kodėl tai tenka patirti mums.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *