Galaxo ROM

Media_httpemptydotcom_xrgav

Švenčių ir prasidėjusios sesijos proga nusprendžiau “pasidovanoti” sau naują telefono ROM – Galaxo. Be visokių vidinių pakeitimų, gaunu dar ir nurootintą telefoną – o tai kol kas reikalinga, norint pasiekti mokamas Android Market programas iš Lietuvos.Kadangi iki šiol visiškai nesidomėjau apie vidinius Android dalykėlius ir mėgavausi tik paprastu “vartotojišku” naudojimu :-) tai teko šiek tiek paprakaituoti, kad suprasčiau viską, ko iš manęs prašo diegimo instrukcija. Bet viskas pavyko sėkmingai (ekrano nuotraukos tikros :-) paspaudus išsididina), tad noriu pasidalinti pagrindiniais resursais ir patarimais.

Recovery Image

Visų pirma, teks į telefoną “nuflashinti” naują recovery įrankį (recovery image update). Šio etapo instrukcijose sakoma:

2) Boot the phone in fastboot mode

Galaxy į fastboot rėžimą pakliūnama išjungus telefoną ir nuspaudus skambinimo ir įjungimo mygtukus vienu metu (call + power). Bent jau mano telefone, jeigu nieko nedaroma, fastboot rėžimas gan greit užbaigiamas (~1 min.) ir pradeda krautis įprastas OS – per tą laiką reikia atlikti kitą žingsnį:

3) ./fastboot flash recovery recovery.img

“Fastboot” programėlę reikia parsisiųsti iš čia (binary).

4) Reboot in mini recovery mode

Tai tas pats kas paprastas recovery mode – išjungus telefoną spaudžiama sumažinti garsą + skambinti + įjungti (volume down + call + power).Su visomis kitomis instrukcijomis dėl recovery image jokių klausimų nekilo :-)A, tiesa, adb komanda Linux veikia instaliavus android-sdk. Tik vienas kabliukas – dėl Galaxy kažkokių niuansų naujausiam SDK yra bugovas adb (t.y. neprisijungia prie telefono, jo nemato), taigi reikia parsisiųsti veikiantį ir naudoti būtent jį.

Galaxo/GalaxHero

Dabar laikas pačiam ROM’ui. Pasirinkau Galaxo, kuris yra GalaxHero variantas be Hero temos, kurią šiaip ar taip bus galima vėliau prisidėti. Tam reikės tokių failų:

 1. ROM image
 2. II5.tar originalaus atnaujinimo
 3. Oficialaus ION atnaujinimo – failas pavadinimu signed-google_ion-img-150275.zip

Visa tai liepta su adb sukelti į sdcard – šioje vietoje galėjau pražilti kol viskas suvaikščios, nes kažkodėl adb labai lėtai kėlė failus į telefoną. Tam padariau daug greičiau ir paprasčiau – parsisiunčiau visus failus paprastai su telefonu, perkėliau į /sdcard ir su md5sum patikrinau ar jie tikrai tokie kokie turi būti.Visa kita pagal instrukcijas, jokių pastebėjimų neturiu :-)

Market Enabler

Deja “Market Enabler” ne visai norėjo veikti naujajame Galaxo :( Todėl susigooglinau tokį patarimą, kuris tikrai veikia:

 1. Parsisiųsti “Better Terminal Emulator” iš Market (nemokama :))
 2. Atsidaryti, parašyti “su” (be kabučių)
 3. Leisti programai naudotis root teisėmis
 4. Parašyti: setprop gsm.sim.operator.numeric 310260 (T-Mobile US kodas)
 5. Parašyti: getprop gsm.sim.operator.numeric (jeigu skaičiukas 310260, viskas gerai)
 6. Eiti į sistemos nustatymus -> Applications -> Manage applications -> Market ir paspausti “Clear cache” bei “Force close”.
 7. Pasileisti “Market” ir džiaugtis visomis galimybėmis :-)
Media_httpemptydotcom_leumf

Šio nustatymo keitimas niekaip nedaro įtakos naudojamam ryšiui – patikrinta. Dėl visa ko prieš keisdami nusirašykite savo operatoriaus numeriuką (Tele2 – 24603), kad esant reikalui galėtumėte atstatyti.Taigi tiek nuotykių ir patarimų rašant Galaxo. Įtariu, kad šie dalykai nebuslabai reikalingi plačiajai masei, bet… gal kam nors pravers ;-)Pagrindiniai resursai:Galaxo 1.1.1 instrukcijosRoot/Recovery imageApie Fastboot Galaxy telefonuoseadb prisijungimas Arch Linux (#4 įrašas)GalaxHero tutorialas (greičiausiai pasenęs), kuriame radau nuorodas į oficialius atnaujinimo archyvusDiskusija apie Galaxo 1.1.1Kaip įjungti Market mokamas programas

7 thoughts on “Galaxo ROM

 1. lfx

  Kai aš rootinau tai man Gnomas pakišo kiaule, kažkodėl nepilnai į sd įkėlę dabar nepamenu ar naujo romo ar stokinio img failą, bet pasirodo prieš felšinat jis pats kažkaip pratikrina md5 :)Beje koks pas tave battery wiget’as? Aš tą naudojau prieš rootiant, o po to neberadau, o jis man taip patiko :)

  Reply
 2. Vidmantas

  BatteryLife :-) O tau adb greit failus kėlė? Nes jai daugumai taip lėtai kaip man, tai nesuprantu kodėl negalėtų tutoriale nurodyti tiesiog įkopinti failus paprastuoju būdu ir patikrinti ar gerai perkėlė. Nebent windowsistams tai daug sudėtingiau :-)

  Reply
 3. Fuentes30ORA

  Some specialists state that <a href="http://bestfinance-blog.com&quot; rel="nofollow">loans</a> help a lot of people to live their own way, because they are able to feel free to buy needed stuff. Moreover, different banks give consolidation loan for different persons.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *