Išbandymas Samsung’ui

Media_httpemptydotcom_xwcbm

Na negali būti, kad dabar šiame tinklaraštyje nepadaugės temų apie Android ;-) Šiandien – trumpi pamąstymai apie Samsung politiką apie savo gaminius.Šiai dienai Samsung jau pristatė ar bent jau anonsavo viso 3 išmaniuosius telefonus su Android: Galaxy, Galaxy Lite (Spica), Behold II ir pradėjo sklisti gandai apie Galaxy 2. Kaip žinia, visi šie telefonai parduodami su vos 1.5 versijos Android ir tik Behold II aparatams Samsung patvirtino būsimą atnaujinimą į Enclair (Android 2.0).Mano nuomone, jeigu Samsung atsisakys padirbėti prie prekyboje esančių telefonų atnaujinimų iki Android 2.x (HTC jau prieš kurį laiką paskelbė, kad Hero iškart gaus 2.1), rašo sau mirties nuosprendį Android rinkoje. Kol kas didesnė dalis Android telefonų savininkų yra tech-entuziastai, kuriems nėra “tas pats” ir neigiama pozicija atnaujinimų klausimu reikš tik žinutę, kad šis gamintojas – vengtinas žaidėjas sparčiai besiplečiančioje rinkoje.Ir kaip Galaxy savininkas, ir kaip galimybės rinktis šalininkas, tikiuosi, kad Samsung tokią grėsmę suvokia ir nepasielgs klaidingai jau pačioje pradžioje.Beje, gal kas turit kokių nuogirdų kada visgi Galaxy atkeliaus į Lietuvą? Vasarą man teigė, jog tikrai III-ą ketvirtį, bet jau metai baigiasi ir dar tylu ;-)

6 thoughts on “Išbandymas Samsung’ui

 1. tori

  Šiandien kaip tik perskaičiau, kad manufacturer’iams jau parduoti telefonai mažai berūpi, nes už juos pinigai jau gauti; jų tikslas – parduoti naujus.

  Reply
 2. Vidmantas

  Iš paprasto hardwaro gamintojų lyg ir natūralu, bet šioje situacijoje garantuotai tokia strategija neišdegs. Be to, juk rinkoje dar tūkstančiai neparduotų ir žinių apie atnaujinimą nebuvimas tikrai negerina pardavimų rodiklių

  Reply
 3. Tomas Markauskas

  Nemėgstu tokios atnaujinimų politikos, kai norint turėti naujausią programinę įrangą, tenka pirkti naują telefoną, nes pusės metų senumo aparatas nebesulauks jokių atnaujinimų. Jau vien dėl to niekad nebepirksiu Nokia telefonų, o Samsungo panašu kad taip pat…

  Reply
 4. Vidmantas

  Tai Behold II drąsiai gali griebt :) O dėl Galaxy tai nuo pat pradžių Samsungas lagino, kažkaip net nenuostabu kad delsia. Vistik tikiuosi kad bus viskas normaliai :-)

  Reply
 5. Vidmantas

  Beje, šiandien užsukau į Samsung saloną, tai jau Galaxy Lite prekiauja. Mačiau, kad ir Mobili linija juos turi

  Reply
 6. Originalas

  Galvoji, jiems rūpi tie pardavimai Lietuvoje? Pažadėjo Europos atstovas, pamiršo, o dabar nusišvilpti. Beje, tas Galaxy šiaip jau buvo nurašytas išleidimo dieną. Kadangi tempė su išleidimo, ir HTC naujesnius išleido, dar geresnius, o kaina ta pati.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *