Pyktis ant mamų

Šiandien bevažiuodamas mieste klausiau kaip Žinių Radijuje diskutuoja apie galimybę nebausti prasikaltusių dėl SoDros įmokų “sukčiavimo” mamų laisvės atėmimu.Ok, tikrai nesuprantu iš kur pas žmonės tiek pykčio ir neapykantos ant mamų. Skambina žmonės ir niršta, kad kažkada kažkas jiem stik du mėnesius išmokas mokėjo, kitas mamas apskritai “iš stoties rajono” vadina. Kažkas man nesuvokiamo.Apskritai nesuprantu kokią teisę valstybė turi kištis į privataus sektoriaus algų kėlimo/nekėlimo klausimus.

8 thoughts on “Pyktis ant mamų

 1. JD

  "Apskritai nesuprantu kokią teisę valstybė turi kištis į privataus sektoriaus algų kėlimo/nekėlimo klausimus."- Neturi. Tame ir yra visas įdomumas.

  Reply
 2. Jonas

  prie ko cia mamos?jos yra tiesiog pilietes, kurios pazeide istatymus.Tipo jei jos mamos, tai ju negalima bausti, o jei teciai, tada pirmyn?

  Reply
 3. Vidmantas

  Pažeidimas tai pažeidimas, bet c’mon – skambinti į tiesioginį eterį ir vadinti mamas prostitutėmis?

  Reply
 4. Jonas

  demokratija – kiekvienas pilietis turi teise kalbeti. nors as ne apie prostitutes, as apie tai, kad advokatu pakeltas vajus, kurio pavadinimas "kaip prokuratura mamas persekioja". Tiesiog gynybine pozicija ir tiek.

  Reply
 5. Vidmantas

  Tai mano pasibaisėjimas čia ne apie advokatus ir gynybinę poziciją, o apie žmonių neapykantą kažkam, bet išreiškiamą mamos bendruoju atveju

  Reply
 6. Bunnybrains

  Na čia kaip pažiūrėsi į tą įstatymo pažeidimą. Tarkim aš esu darbdavys ir sugalvojau, kad va turiu lėšų ir būsimai mamytei pusmetį mokėsiu po 30k pinigų, nes tą pusmetį pinigų turiu, o besilaukiančiai mamytei jų reiks. Mokesčius valstybei aš susimoku, mamytė irgi susimoka, o vat kai jau valstybė turi suteikti pašalpą, kurią yra įsipareigojusi, tai jau įstatymo pažeidimas, sukčiavimas ir pan.Tai gal tuoj apskritai pereisim prie atlyginimų reguliavimo: jei vienur kažkas dirba už 1k pinigų, tai kitur, tokias pačias pareigas atliekantis asmuo, negali gauti penkis kart daugiau?Mamytėms ir darbdaviams lieka kreiptis į aukštesnės instancijos teismus, o vėliau į Europos žmogaus teisių teismą, kur garantuotai valstybės atstovų veiksmai bus pripažinti neteisėtais.

  Reply
 7. Tomas

  Laba diena, kuris įstatymas/-ai Lietuvoje DRAUDŽIA gauti didesnį atlyginimą ??Nieko tom mamytėm negali padaryt, jei jos turi košės galvoj kad tylėt burną prisėmusios. Valstymei mokesčai nuo didesnės algos sumokėti ? SUMOKĖTI !! Tai ir nėra reikalo prunkšti. Galbūt su logika ir prasilenkia kai vietoj 1,5kLt staiga 10kLt – bet laba diena – mes čia ne su logika, o su Lietuvos įstatymais dirbam.

  Reply
 8. egidijus

  visi nori gyventi geriau. blogai, jei kažkas apgaunamas. nereikia suplakti visų atvejų į vieną vietą, manau yra ir piktybinių "versliukų". Tikius reikia bausti. O už visas kitas mamas turi prisiimti atsakomybę valstybė. Jei būtų asmeninės atsakomybės įstatymas įstatymo leidėjui, galima būtų sudėti visas bausmes ir išdalinti po lygiai kiekvienam balsavusiam už :-) Iš pasodinti į moterų kalėjima :-)))

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *