A kategorija

Media_httpemptydotcom_jhitc

Taip, pavyko! Regitros Yamaha FZ6 iš tikrųjų labai malonus ir “minkštas”. Garsiosios aštuonukės nėra kaip neįveikti ir jeigu vairavimo mokykloj ne varnas šaudėt tai vienintelis rimtesnis veiksnys čia yra susitvarkymas su nervais. Man su tuo iš esmės padėjo tai, kad prieš važinėdamas apvaikščiojau viską pėsčiomis, o aplink Regitrą A kategorijos maršrutais pasitryniau su automobiliu.Taigi sėkmingai A kategoriją nuo nulio pavyko išsilaikyti per 3 savaites. Prieš tai nebuvau net sėdėjęs ant tikro motociklo :-)Trumpai apie kaštus, jeigu kam įdomu:

 1. Teorijos egzaminas – 35 Lt
 2. Nuotraukos mokyklos pažymėjimui – 10 Lt
 3. Praktikos pamokos eksternu – 650 Lt (Motoakademijoje. Kaip matote, išmoko gerai :))
 4. Praktikos egzaminas – 111,50 Lt
 5. Naujo vairuotojo pažymėjimo išdavimas – 49 Lt

Taigi viso sėkmingai iš pirmo karto išlaikius visus egzaminus ir turint galiojančias medicinines ir pirmosios pagalbos kursų pažymas, kurios man tiko iš B kategorijos – 855,50 Lt. Medicininė ir pirmosios pagalbos kursai kainuoja kažkur apie 100 Lt.Gero kelio!

7 thoughts on “A kategorija

 1. banditaz

  Sveikinimai!P.S. Vien to žodžio WP nepriima, sako, kad per trumpa žinutė :/

  Reply
 2. Originalas

  Viduje kūgių rato turi aštuoniukę išsukti? Ir maršrutą tipo atsimeni, ar pasakoja kaip su B kategorija, kurioje sankryžoje ir kur jis nori važiuot? Kadangi turbūt bb ten girdėsi su tuo F6 birbindamas.? :)

  Reply
 3. Vidmantas

  Heh, ne viduje o išorėje :-) Ir negali ant linijų užvažiuot. O dėl maršruto tai šalme įmontuoti garsiakalbiai ir per raciją kaip B kat. sako ten į kairę, ten į dešinę ir viskas kuo puikiausiai girdisi – mokomųjų greičiais ten tas FZ6 mažiau birbina nei tikėtina ;-)

  Reply
 4. Bunnybrains

  Sveikinam! Pats irgi galvoju, kad gal kada reiks, mintyse jau Harley Davidson FLHR vis apsireiškia. Paklausiu kaip laikiusio teorijos egzaminą: variklio tūrį dabar riboja pagal stažą vairavimo ar vairuotojo amžių?

  Reply
 5. Vidmantas

  Jo, man irgi būtent tokio stiliaus motociklai prie širdies :-) O dėl tūrio tai ats. toks: arba turi turėti 2m. stažą su žemesne moticiklo kategorija arba 21m.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *