Furminatorius

Geriausias pirkinys šuns savininkams :-) Nuotraukose – “sutrombuotas” rezultatas po 10 min. pasivartymo su furminatoriumi (tas keltonas geltonas mažas daiktas). Vienas iš tų atvejų, kai reklama tikrai neprasilenkia su realybe – išsamiai apėjus visą kailį mažiausiai porą dienų ant grindų nesimato nė plaukelio. Nėra ko lyginti su įprastinėm šukom. Šis gėris eBay su atsiuntimu kainuoja ~50-60 Lt., o jeigu turėsite kantrybės tai ir dar mažiau. O jos neturintys galite ir suploti beveik dvigubai ir nusipirkti Lietuvoje.

20090_09-12-01020090_09-12-00320090_09-12-008

Atnaujinta 2011-02-19: dabar furminatorius jau kainuoja gerokai pigiau, tad jei domina, galit pabandyt ir komentaruose prispamintais adresais ;-)

17 thoughts on “Furminatorius

 1. Vidmantas

  Atsiprašau, misstype’as :-)) banditai, manau tikrai verta. Tik jum mažo reikėtų, čia nuotraukose vidutinio dydžio. Anyway galėtumėt pabandyti su mūsiškiu, gal katinas bijos :-)

  Reply
 2. banditaz

  jis visokias šukas puola, nors ir patinka, kai jam kaso. O šiaip, kaip tik norėjau paklaust, ar galim pasiskolint pabandyt :-D

  Reply
 3. Vidmantas

  Tai čia, škias, be problemų :-) O toje lietuviškoje parduotuvėje kainos krenta bepžiūrint – kai rašiau buvo 98, dabar jau 74 Lt.

  Reply
 4. Asta

  Wow, nu čia tai naujieną pamačiau. :) Iš kur tu apie jį sužinojai? Nes aš tai nebuvau girdėjus, kad yra toks daiktas. Kiek pasiskaičiau daugiau atsiliepimų, tai dauguma labai teigiami. Kadangi namie du katinai, būtų super pabandyti, nes kiekvieną dieną jų plaukus tenka kuokštais rinkti nuo grindų. :)

  Reply
 5. nePatyliukais

  o jis paprastas ar elektrinis? peša ar skuta? :) mąstau, nes turiu super bailią katę :D

  Reply
 6. Vidmantas

  Paprastas ir peša :-) Bent jau šuo tai ateina noriai pasišukuoti, tai gal ir katinui toks trimingas patiks :-)

  Reply
 7. Jonaistė

  Vienareikšmiškai superinis daiktas. Tiek auksaspalviams (itin plaukuotiems) tiek Labradoro retriveriams. Net katiną šukavom.

  Reply
 8. Domas

  Pamėginkite patys priešn pirkdami ant Jūsų ar mano augintinio :) Furminatorius naujas, įpakuotas ir originalus už tikrai gerą kainą – 36 LT. Esu iš Vilniaus, o dėl siuntimo į kitą miestą – susitarsime. Rasykit arba skambinkit d.cesnavicius@gmail.com 867232435

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *