Lietuvos egzorcistų asociacija

Pasirodo tokia egzistuoja ne tik filmuose. Ir negana to, skelbia tokius pranešimus:

Nesuprantama, kokiu pagrindu renginio organizatoriai savo internetiniame puslapyje naudoja Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios fragmentą. Akivaizdu, jog demoniško motyvo propagravimas minėtame renginyje niekaip nedera su Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčios fragmento naudojimu informaciniams tikslams internetinėje erdvėje.

Ypatingą susirūpinimą kelia brazilų grupės Sepultura dalyvavimas. Tai satanistinės krypties roko grupė, kurios pats pavadinimas sukelia neigiamų asocijacijų – supultura reiškia „kapas“. Kyla klausimas, kas ką nori palaidoti? Juk patys Sepultura nariai save apibūdina kaip mirties grupę. Ar mums reikia mirties propagandos? Ar mes puoselėjame žmogiškąjį asmenį ugdantį dvasinį klimatą ar destruktyvią depresijos kultūrą?

Čia kalbama apie netrukus įvyksiantį festivalį “Velnio akmuo“. Visas kreipimasis bernardinai.ltAr kas nors išgelbės mano sielą? :-))

4 thoughts on “Lietuvos egzorcistų asociacija

  1. Hmz

    Labai smagiai egzorcistų sąveiką su kitais objektais tūlas Matotaupa aprašė Račo bloge:"Egzorcistai, meilės civilizacija, Sepultura – viskas vienoje vietoje. Smagu, kad visi turi kuo užsiimti – jaunimas klausosi “demoniškos” muzikos, savivaldybė juos remia (kartu ir demonus?), egzocistai varo demonus iš koncerto, o kunigai kuria meilės civilizaciją. Visi kartu sudaro labai prasmingą kompaniją."Kažkaip prisiminė štai kas: http://www.satan.lt/Main/Default.aspx?l=lit&o=c040525e-fe92-4c56-8419-0caaec626718&p=4e98f5a2-6ade-44bb-a82d-988d0543bf68Skaitykite, melskitės ir atgailaukite :)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *