Darbas Ruby on Rails programuotojui

Media_httpemptydotcom_hmzim

Update (2010-11-29): skelbimas, žinoma, jau nebegalioja ;-) bet Lietuvoje dirbančių įmonių su Rails sąrašiuką galite rasti čia. Kaip pastebėjau, beveik visos jos nuolat ieško darbuotojų

Taip jau būna, kad įmonės dėl žmogiškų resursų trūkumo nespėja “apdirbti” visko tiek, kiek galėtų ir norėtų. Tai vadinama “plečiamės” :-) Taip nutiko ir įmonei, su kuria bendradarbiauju jau apie pusantrų metų, tad norėčiau pakviesti atsiliepti savo skaitytojus Ruby on Rails programuotojus, kurie ieško įdomios veiklos (už kurią, be abejo, mokama :-)). Svarbiausia – reali patirtis su Rails, sveika nuovoka ir tinkami asmeninio laiko planavimo įgūdžiai. Formalus skelbimas. Iš savo pusės galiu pažadėti, kad “įdomūs projektai” čia nebus “įdiegti 15 CMS per savaitę”, kaip dažniausiai būna tipinių pažadų skelbimuose. Laisvė siūlyti savus sprendimo būdus, diskusija, įvairių verslo procesų įsisavinimas, galimybė “sudalyvauti” optimizuojant ne tik programinę įrangą, bet ir kitų įmonių veiklą – mano kasdienybė. Jeigu turite klausimų – mielai atsakysiu ;-)

5 thoughts on “Darbas Ruby on Rails programuotojui

 1. Vidmantas

  Iš namų, iš ofiso (jei reikės) – iš kur tik nori :-) O dėl mokėjimų tai ne man spręsti, bet šiaip kiek sugebėsi, tiek ir mokės :-)

  Reply
 2. Gintaras

  O kvalifikacija ir produktyvumas atitinka norodytą kainą :) ?Nes dažniau kaina rodo tik programuotojo savęs mylėjimo dydį :) o ne realias jo galimybes darbo rinkoje.Kita vertus vienkartinio 20 val darbo tarifas negali būti toks pats kaip stabilaus užsakymų srauto ilgą laiką.

  Reply
 3. Artūras Šlajus

  Darbo rinka darbo rinkai nelygi :) USA 17 doleriu i valanda nera kazkas stebuklingo, kas ir verciasi i ~40 lietuvisku. Lietuviskais pinigais tai jo, daug :)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *