Skolų apmokėjimas

Jei galvojate, kad nesiskolindami apsisaugote nuo sistemos gniaužtų – klystate, nes pirkdami bet kokią prekę ar paslaugą jos kainoje jau turite įkalkuliuotą privalomą antkainį, kuris ir turi dengti visas tas palūkanas, kitaip sakant, jūs vis tiek apmokate skolas, net ir nesiskolindami.

Kad ir toliau daryti tas pačias nesąmones valstybiniu lygiu ir už visas pasekmes apkaltinti laisvąją rinką, kuri niekada ir niekur nebuvo nė artyn prileista tiek arti, kad visuomenės tarpusavio santykiai būtų formuojami neprievartiniu būdu. „Čia juk ne turgus“, pamenate?

Tarp Davoso ir Gariūnų

One thought on “Skolų apmokėjimas

  1. egidijusk

    ** tai žinoma – viskas: lizingai šmizingai skolos gamybos įrengimams ir vadovų leksusams, žemės po gamykla nuoma (mokama valstybei), darbuotojų draudimas, atlyginimai , pelno mokesčiai, utilizavimas, perdirbimas, šiukšlynų mokesčiai – viskas viskas įskaičiuota į tą vienetą daikto, kurį perkame. Ir plius 19% pvm. kada nors kas nors labiau skaičiuojantis už mane paskaičiuos kiek realiai visko yra sumokama, keliais aukštais persidengia. kokia daikto vertė?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *