Laikas supykti?

Ar jums nesunku pasyviai stebėti, kaip žmonės už Maximos nugaros nuolat “daro kaku” ant visos Lietuvos žmonių? Prie visų ar didelių spaudoje mirgančių VP dešimtuko valdomų įmonių žygdarbių paskutinėmis dienomis dar prisidėjo istorija kaip pasinaudodama įstatymų spragomis VST nuo vartotojų ir valstybės nuplovė dar 800 mln. litų.Trumpai galime prisiminti ir kitus su ta pačia kompanija buvusius ir būsimus nuotykius:

 • Trigalvio slibino (arba Liūtuko) istorija. Šio nuotykio vaisius, piliečiai, raškysime jau visai netrukus.
 • Įtartinai vangiai spaudoje eskaluojama nuodingų žaislų pardavinėjimo “Maximose” istorija. Kol buvo nubausta NET 20 tūkst. Lt bauda buvo spėta parduoti po 100-120 kartų leistiną nuodų normą viršijančių žaislų kas ketvirtam pernai gimusiam šalies mažamečiui.

  <..> pernai už nuodingų ir pavojingų žaislų platinimą „Maximai“ skirtos baudos svyravo nuo 3500 iki 5000 litų. O skirta jų pernai buvo nei daug, nei mažai – šešis kartus. (šaltinis)

 • Maxima sulaužė prekybos tinklų susitarimą nedirbti bent per didžiausias šventes. Gėda prieš visą pasaulį, kad alkoholio skyriaus aptarnavimas svarbesnis už elementarią moralę.
 • Naujojo Akropolio Vingio parko teritorijoje istorija. Jeigu iki šiol džiaugėtės, kad bent šia transporto linija (greta Vingio parko) galima gana greitai kirsti Vilnių, pamirškite tai. Taip pat ir malonias akimirkas neužgrūstame didžiausiame sostinės parke.

Ir tai, ko gero, ne viskas. Tikiu, kad daug kas buvo sėkmingai nutildyta, kaip vos nepavyko padaryti su nuodingų žaislų istorija.Tai klausimas mums visiems – kiek dar leisime taip lipti mums ant galvų? Galbūt laikas supykti? Kviečiu visus sąmoningus skaitytojus apsispręsti ar tikrai verta pirkti Maximose ir Akropoliuose taip toliau pildant mus mulkinančių asmenų kišenes? Supykime ir boikotuokime Maximas, Akropolius ir kitas tai pačiai kompanijai priklausančias įmones.

12 thoughts on “Laikas supykti?

 1. Egidijus

  Nereikia nei pykti, nei kitaip atiduoti Maximai savo energijos. Geriausia būti sąmoningais ir suprasti kas vyksta. Galima pasirinkti – pirkti Maximoje ar ne. Tai tik verslas, ir kalbėti verslo kalba reikėtų = pinigais. Balsuokime savo pinigais :-)

  Reply
 2. vap

  Pritariu visiškai.Tik faktinis pastebėjimas, kad transporto linija šalia Vingio jau seniai neina lengvai kirsti Vilniaus (dienos metu gal ir eina, nevažinėju), bet kai tenka, tai tenka nemažai pastovėti.

  Reply
 3. Karolis Pocius

  Dar galima pykti už tai, kad jie sugebėjo žodį AKROPOLIS įregistruoti kaip prekės ženklą, nors pagal įstatymus, bendrinių žodžių negalima registruot kaip prekės ženklų.O po to gąsdina tinklaraščių autorius už žodžio naudojimą (istorija su nežinau.lt). Nenustebčiau jei ir pats susilauksi laiško iš jų teisininkų ;)

  Reply
 4. banditaz

  Aš ir taip paskutiniu metu vengiu apsipirkti Maximose. Net nežinau kodėl. Mieliau pasirenku RIMI (IKI išlieka brangiausia, tai atkrenta, o NORFA niekad nepasimaišo pakeliui…). Beje, pvz., Vilniuj Akropolio Maximoj dalies prekių kaina yra didesnė, nei kitose tinklo parduotuvėse. Taigi, jie verslininkai – mes klientai. natūralu, kad jie stengiasi išpešti kuo daugiau naudos. Tie 800 mln. nėra smerktina, nes, kaip minėta, tai legalus žingsnis. Na o pavojingų ir žalingų prekių ir produktų realizavimas tai pasišlykštėtinas.VP grupės jau nenuboikotuosim :) Visos tos maximos jau įaugo daugumai lietuvių į kraują :)

  Reply
 5. Vytautas Šaltenis

  Frazė "Tikiu, kad daug kas buvo sėkmingai nutildyta" straipsniui toli gražu neprideda credibility. Prie ko čia tavo religiniai įsitikinimai? Ar čia taip ir reikia suprasti, kad skelbi kryžiaus žygį prieš VP?-rtfb

  Reply
 6. Vidmantas

  Prie ko čia religiniai įsitikinimai, jeigu žaislų istorijos paplitimas akivaizdžiai tildytas? Neskelbiu kryžiaus žygio, o kviečiu žmones atsitokėti ir bent jau nevadinti Maximos vienu iš lietuvių pasididžiavimų. O toliau jau kiekvieno sąmoningumo lygyje.

  Reply
 7. Vytautas Šaltenis

  alfa.lt dabar sakosi daranti atnaujinimo darbus (rado laiką, gražuoliai), tad vieno iš šaltinių patikrinti negaliu. Kitame gi (racas.lt) neradau nieko, kas liudytų "akivaizdų tildymą". Ar jeigu nepuoli garsiai rėkti "mea culpa!", tai jau irgi kieno nors tildymas?O religija čia prie to, kad panaudojus frazę "tikiu, kad…", vienintelis dalykas, skiriantis tave nuo tūlo delfio komentatoriaus, pasidaro raštingumas. Ir nė trupučio daugiau. Vieni tiki jiems palankiais dievais, kiti ateiviais, treti tuo, kad VP kažką tildo… Kokią tai turi sąsają su stebima realybe?Tik nesuprask manęs netesingai, Vidmantai. Nebandau ginti VP pusės. Tik atkreipiu dėmesį į detales, kurios smukdo bendrą vaizdą.-rtfb

  Reply
 8. Vytautas Šaltenis

  Kokį konkrečiai efektą turi omeny? Ta antra pusė — net 20 minučių, ir ten daug visko apkalbėta :-)Tesię į savo nuomonės skelbimą, be menkiausios abejonės, turi, ir nė nemanau į ją pretenduoti. Atvirkščiai, laikas nuo laiko užsuku čia jos pasiskaityti, nes ji dažnai įdomi.Tačiau, kai akis užkliuvo už tavo skelbiamo tikėjimo kažkokių hipotetinių istorijų nutildymu, pasigilinus aiškėja, kad ir pačioje "žaislų istorijoje" esama tikėjimo "nepavykusiu bandymu tildyti". Tave juk Norgėla mokino logikos pagrindų? Supranti kurlink visa tai veda?Žodžiu, daug smagiau būtų skaityti nuomones nepersmelktas konspiracijos teorijomis.-rtfb

  Reply
 9. Mann28Beatrice

  I had got a desire to begin my company, however I did not earn enough of money to do it. Thank goodness my close mate advised to use the <a href="http://bestfinance-blog.com&quot; rel="nofollow">loan</a>. Thus I took the term loan and made real my desire.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *