Pirmas kartas (nr. 193.6)

Šiandien apie vienuoliktą nulis nulis eismo kontrolė “prasinešė” pro gatvelę prie Vilniaus Centrinės Universalinės ir po jų liko ilga automobilių eilė, šviečianti oranžiniais užblokuotais ratais. Taip, teko lipduką nuo lango gramdyti ir man :) Pirmas kartas, kai teks pildyti valstybės biudžetą už eismo pažeidimus (ir apskritai pažeidimus). Kas nutiko? Ogi:

193.
Sustoti ir stovėti draudžiama:…193.6.
ant pėsčiųjų ar dviračių tako, taip pat arčiau kaip 5 m atstumu prieš važiuojamosios dalies susikirtimą su pėsčiųjų ar (ir) dviračių taku;(ištrauka iš KET)Buvau ir anksčiau pastebėjęs dviračių kelio dalies ženklinimą, bet kadangi toje vietoje nuolat ne viena dešimtis automobilių stovi ir iki šiol nemačiau nieko nubausto, o ir tas dviračių takas už kelių dešimčių metrų baigiasi, nejaučiu didelės sąžinės graužaties. Juolab tame kelyje kiek trinuos Vilniuje išvis mačiau kokius 3 dviračius ir jie važiavo šaligatviu. Tiesa, buvau pamiršęs, kokie džiaugsmai laukia už stovėjimą ant dviračių tako, na bet žalias lapukas tai primins. O štai šalia tokio pat likimo ištikta mergina/moteris niekaip negalėjo suvokti, kas čia negerai – juk ženklo, draudžiančio stovėti, lyg ir nėra…Kol laukiau patrulio teko sutikti gan piktdžiugišką pravažiuojančio dviratininko žvilgsnį, bet man širdin jo tylus pergalės šūksnis nesmigo :)+100 LT Mokesčių inspekcijai.Saugių kelionų ir neskausmingo parkavimosi!

3 thoughts on “Pirmas kartas (nr. 193.6)

 1. ~Karolis // Pocius.lt

  Reikėjo sakyt, kad labai gailiesi – gal būtų mažiau budę :)

  Reply
 2. Rasa

  Aš kaip dviratininkė-pėsčioji neretai būnu dėkinga už tokius eismo kontrolės "žygius" :) Vilniuje dar nevažinėjau, bet Klaipėdoje mėgsta visą šaligatvį apstatyt, o jau tada eismas nebent krūmais :)

  Reply
 3. Vidmantas

  Tai ir taip minimalią baudą išrašė, ką aš ten dar zysiu aplink. Tepaklausė ar žinau už ką bauda, o gailesčio ašaros nelauke :-)<br /><br />Rasa, tai ne ant šaligatvio veiksmas vyko, o gatvėj. Dviračių takas šioj situacijoj buvo daugmaž metras, atskirtas linija nuo šaligatvio.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *