IVC

Taigi. Žinios tokios, kad nuo vakar savo programuotojo žinias verčiu į gilesnes žinias, patirtį ir pinigus UAB “Informacijos valdymo centre”. Atrodo, pirmą savaitę tikrojo vidaus veido ir atmosferos išsiryškinti nepavyks, nes visai įmonei vyks kažkokie apmokymai. Na, bet niekur nenuskubėsiu.Iš temos “kaip aš ieškojau darbo” keisčiausias nutikimas buvo vienos įmonės direktoriaus skambutis gilų vakarą ir 20-ties minučių pokalbis(-klausymasis) dvejomis pagrindinėmis temomis “kokia nepakartojama ir didelė mūsų firma” ir “visiškai negalima pasitikėti jaunais žmonėmis”. Taip nieko doro (be “nu man reik pagalvot”) neišpešęs atsisveikinau, o po kelių dienų dar gavau progą telefonu paklausyti pamąstymų nauja tema “koks klaidingas šis (įsidarbinti kitur, o ne pas juos) mano sprendimas”.Keisti tie nepasitikintys jaunais žmonėmis direktoriai.

7 thoughts on “IVC

 1. Karolis

  Sveikinu!<br /><br />Beje, žiūriu, kad po konferencijos ir tu atkutai truputį. T.t. pradėjai daugiau rašyti.

  Reply
 2. Martinas

  O kiek, jei ne paslaptis, pinigo užsiprašei? Įdomu, kokios kainos dabar žmonių tos srities..

  Reply
 3. Vidmantas

  Nenorėčiau išduoti, bet šiam momentui – nedaug. Skaičiavimas valandinis, todėl konkrečios sumos ir nėra. <br /><br />P.S.: Karoli, manau sutapimas, kad daugiau prisikaupė ką pasakyt ;-)

  Reply
 4. Rasa

  Kažkoks toks įdomus darbdavių požiūris – nori kompetetingo žmogaus, tačiau tam žmogui būtinai turi būti apie 30 ir dar su patirtim. Tačiau kaip įgauti tos patirties, jei kai tau 20 niekas nenori priimti?

  Reply
 5. Anybody

  Įdomių direktorių sutikai :) Aš pastaruoju metu priešingų sutinku.. tik neaišku, kokios išvados iš to bus:))

  Reply
 6. SStorm

  Ką gi – sveikinu :) Vienok gaila, kad metasaite metalistų nepadaugės ;))<br /><br />O IVC aš kažkada darbinausi, bet iki galo ir neįsidarbinau. Kiek teko girdėt kontora narmali :)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *