ICQ -> Skype

Persikraustau. Ilgai laikiausi įsikibęs ICQ kaip kartkarčiais naudojamą instant meššendžerį, bet keli įvykiai pastūmėjo migruoti. Kelis paskutinius kartus į ICQ išvis nėjo prisijungti (serverių problemos), o paaiškėjus, kad daugumos grupiokų greitas pasiekimas įmanomas tik su Skype pagalba, teko priimti atitinkamą sprendimą. Dar įtakos turbūt turėjo tai, kad ir tėvai kažkur išgirdo/pamatė veikimą ir baisiai užsidegė su manimi pradėti bendrauti webcall’o pagalba :-)Nors iš esmės ICQ ir Skype turi skirtingus siekius ir propaguojamus būdus bendravimui, bet akivaizdu, kas laimi… Taigi nuo šiandien manęs greituoju būdu ieškokit Skype tinkle vardu vidmantas.k, nors pagrindinė prioritetinė el. bendravimo priemonė lieka el. paštas.Visa kita aplink – sesijos tvaikas. Ar didelis rūko tankis (teigiami/neigiami rezultatai) – netrukus.P.S.: Lietuviškų rašmenų propaganda. Nors abejoju ar šveplą privers tai prisijungti, tačiau aš už idėją rašyti lietuviškai ir tą propaguoju :-)

3 thoughts on “ICQ -> Skype

  1. Karolis

    Ė – tai ne tam, kad priverstų ką nors ką nors daryti, tiesiog reikia žmonėms priminti, kad yra toks dalykas kai diakritiniai ženklai ir galbūt vieną dieną jie juos ims naudoti ;)

    Reply
  2. vist

    O as manau kad Skype zaislas vaikams. Padarytu jo interfeisa be njokiu "papimpinimu" naudociau turbut. Geras pvz QIP, Miranda.ICQ lieka po senove.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *