Vairuotojas && būsima miesto šventė

Na štai, baigėsi dar viena “stadija” – vakar atsiimiau vairuotojo pažymėjimą. Viską išlaikiau iš pirmo karto dėl ko iš tikrųjų labai džiaugiuosi. Tikiuosi pirmi metai nedažno judėjimo gatvėse bus pakankamai ramūs. Viso šio proceso pastebėjimai:

 • iš tikrųjų pasigėrėjau VĮ “Regitros” darbu. Egzaminų užsakymas internetu, telefonu, filialuose, inventorius naujas, malonu net laukti/sėdėti/važiuoti. Mano lankymosi metu jokių eilių, nors suprantama, kad praktinio egzamino teko kelias dienas luktelėt.
 • ir kokių velnių į vairuotojo pažymėjimo išdavimo procesą kištis kelių policijai? Jei “Regitra” egzaminuoja + yra valstybinė įstaiga, ji pilnai turėtų išduoti naujus pažymėjimus ir, manau, greičiau nei per 2 savaites. O dabar grūstis į velnias žino kurį policijos padalinį, stovėti 30 laipsnių karšty didžiulę eilę… no comments.
 • teorijos egzaminas buvo per lengvas arba vairavimo mokykla per ilgai stumdė tą teoriją į galvą. Skirti pusantro mėnesio beveik kiekvieną dieną po porą valandų laiko dėl egzamino, kurį išlaikai per 4 minutes net rimtai nesusimąstęs, manau yra neverta. Kita pusė: turbūt ilgai neišgaruos iš galvos :)
 • o apytiksliai pusei vairuotojų, sėdinčių už prabangių automobilių vairo, reikėtų liepti perlaikyti egzaminus. Visų pirma teorijos. Čia iš serijos “eismo stebėjimo pastabos”.

Kitas įvykis – Jūros šventė. Preliminarus “lankytinų” renginių sąrašas (pilna programa):- Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“ (dauguma spektaklių)- Šiuolaikinio meno festivalis „PLARTFORMA“ (parodos, filmai, spektakliai)- Roko ir populiarios muzikos koncertas „Buriuok in rock“ (kas čia bus – no idea, bet nusivilksiu)- Paplūdimio futbolo turnyras (dalyvauja klasiokai)- Parodomieji parašiutininkų šuoliai- Senovinių automobilių paroda- Kuršių krovininio kelioninio laivo statybos pradžia (istorinio burlaivio statyba – simbolinis pirmosios vinies įkalimas, palydimas patrankos salve)- Lietuvos atlikėjų ir kolektyvų koncertas (J. Šeduikytė, „Studija“ A. Mamontovas) (šio koncerto sėkmė tiesiogiai priklauso nuo publikos “stovio” ir protinio kalibro)O toliau laukia “Roko naktys“… ir dar vienas khult’inis renginukas.

3 thoughts on “Vairuotojas && būsima miesto šventė

 1. banditaz

  Teorija ne per lengva, o gerai įsikalei. JAV teorijos išlaikymas dar lengvesnis, ten klausimai formuluojami taip, kad tu būtinai atsakytum :))<br /><br />Xexe, pamėginsiu įsipaišyt į dalį tavo programos ;] Manau neprieštarausi, pusantro litro dykai nesimėto.<br /><br />Anyway, gaila, ale manau į khult’iame renginuke netvosiu ;/

  Reply
 2. zjb

  blen as teorija islaikiau per 6 min neskubedamas ir 90procentu. o vat praktini egza neiislaikiau blemba, kritine padariau skaitosi bl taip gavosi, nes emiausi veiksmu kad isvengti eismo ivykio, tai ne bl kritine ir kritine, kitu atveju , is masinos nieko nebebudu nei is pacio regitros darbuotojo, bei manes , nx gaidziai, islaikysiu as tas teises, ir apmisiu regitros sienas bl nx

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *