Lietuva!

Visuotinė ekstazė pavadinimu KREPŠINIS! Griūvančios sienos, bėgantys žmonės, cypiančios ir klykiančios mašinos sapnuosis ne vienam krepšinio fanatikui! Dar kartą krepšinis suvienijo VISUS, VISKÀ ir VISAME, o dabar kas – pakels pensijas? Paskelbs nedarbo dieną? :) Sveikinimai visiem fanatikams ir fanatikėms, kurie rytoj neprakalbės dėl praklykto balso! (nepamirškit www.nba.com balsuoti už lietuvišką pavardę)

8 thoughts on “Lietuva!

 1. mentolis

  sėdėjau visą vakarą prie kontūperio. klausiau "in flames" kūrybos. negirdėjau jokių klyksmų. euforijos nebuvo nė žiupsnelio. rezultato nežinau iki šiol. tikiuosi nesužinot niekada.p.s. komentare parašius kabutes mysqlas spjaudosi. addslashes() uždėk.

  Reply
 2. kvailas

  man imponuoja, kaip žmogus džiaugiasi ir didžiuojasi tuo, kad nežiūri. tu maladėc.

  Reply
 3. foobar

  Man atrodo kad didžiavimasis "aš nežiūrėjau, ir niekinu visą minią, nes manau kad jie elgiasi kvailai" yra labai arogantiškas ir kad bendrumo jausmas, kurį gali išgyventi po pergalingų rugtynių yra vienas didžiausių gėrybių. Ir nesvarbu, kad džiaugiamės dėl krepšinio pergalės, o ne dėl Nobelio premijos laimėjimo — minios susivienijimą ir euforiją reikia išgyventi ir tuo džiaugtis.

  Reply
 4. a

  Rado čia kuo didžiuotis, kad loxas yra. Aš jau įsivaizduoju tą žmogelį: sėdi per paras prie PC, dienomis ką nors tipo programina, naktim chatina IRC ir pompuoja tonas pornuxos. Įtariu kokių 21 metų, o dar gyvenime mergos neglamžęs :) Nu ir spėju prijaučiantis kokiems metalistams ir rėkiantis visur, kad "niekinu minią, nekenčiu vokiečių gatvės su savo pižonais ir iš viso, visi aplink loxai aš vienas ne". Taip kad nėra čia kaip matot kuo didžiuotis.

  Reply
 5. nx

  man tai imponuoja, kaip greit liaudis susitapatina ir saukia "mes laimejom", pralaimejimo atveju kazkokdel niekas nesako "mes pralaimejom".

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *