Lankstinukas / dienos

“Kas 40sek. pasaulyje nusižudo vienas žmogus.Kas 3sek. kas nors bando nusižudyti.Kiekviena savižudybė skaudžiai paliečia mažiausiai dar 6 žmones.Sunku išmatuoti psichologines, socialines ir finansines savižudybės pasėkmes šeimai ir visuomenei. “Taip pasitinka savo lankytojus savizudybes.lt. Reikėjo mokyklai padaryti kažką apie savižudybes… Internetas, kaip sakant, – tavo draugas, todėl pasinaudojęsšio tinklapio informacija padariau (populiaresni žodžiai “sumeikinau”, “sudizaininau”) lankstinuką šia tematika. Iš pirmo žvilgsnio gavosi neblogai, gal kam įdomu bus žvilgtelėti, gal įvertinti. PDF’as guli čia (programa peržiūrėjimui: Windows | Linux)Na o šiaip viskas nestovi savo vietose. Šiandien sėdėjau mokyklos aktų salėje ir savanaudiškai džiaugiausi, kad paskutinio skambučio šventė – ne man. Užmėtykit mane pomidorais, kerzais ar tuščiais alaus buteliais, bet visgi nelaukiu toks akimirkos kai reikės sėsti rašyti valstybinio egzo, o ryšiu su tuom – palikti vidurinę. Gaila. Turbūt labiausia gaila to, kad teks viską palikti, ką tiek metų statei, ką palikai. Aišku visa tai tėra tik sentimentai, bet kartais ir jų reikia.Atrodo, nusistovėjo mokyklos laikinasis puslapis. Jis pabus iki naujų mokslo metų pradžios, dabartinis variantas iš tiesų sukurtas iš reikalo. Turiu galvoje eilę naujų idėjų, o kol kas galite žvilgtelėti vdg.ku.ltArtėja vasara ir šis bei tas įdomesnio gitarų “gaudesio” gerbėjams.

 • Birželio 26d. Klaipėdoje Šiauriniame rage kasmetinis open air metal/rock festivalis “In The Memory of Humanity IV”. Dalyviai numatomi: metal: Metal Blade, Kielwater, Dysposium, Andaja, Zalvarinis, Ruination; rock: Atika, Barbacan Groove Project, Baltas Triukšmas, Notanga (kas čia – nežinau, todėl ir priskiriu prie rock). Bei kažkoks organiztorių pažadėtas siurprizas. Mano nuomone tai bus naujas klaipėdiečių death metal projektėlis :) Renginio pradžia 15h, įėjimas 10Lt.
 • Kas sekmadienį Klaipėdoje klube “Prieplauka” “Prieplauka Live”! Kiekvieną sekmadienį 20h už simbolinę 5Lt kainą galėsite išvysti 2-3 metal/rock grupes. Šį savaitgalį bus Metal Blade (heavy metal), Baltas Triukšmas (street rock) ir Spectrum (velnias žino kas, bet rock berods). Taigi, Klaipėda atsigauna (?) :)

Netrukus, jeigu pavyks gauti vaizindės medžiagos (supraskit – foto), aprašysiu įdomius įvykius mokykloje… Korupcijai – NE!

7 thoughts on “Lankstinukas / dienos

 1. Loading

  maladec, kad pataisei, ankščiau mesdavo ne į postą linkas iš L.dien. bet į komentarus.

  Reply
 2. mentolis

  o aš laukiu nesulaukiu, kol baigsiu mokyklą. dar meteliai vieneri ir psio. nemanau, kad po to dar įkelsiu koją į mokyklą. perdaug man ten blogų dalykų buvę

  Reply
 3. Lizardas

  o man jaw jis nuskambejo…. bet daba kaj galwa skawd…. i daba egzaj arteja ;/ grejchew jie pasibajgtu…

  Reply
 4. GodZero

  Na kagi, apie sulia tai galingai pasakei. Kazkaip beskaitant uzsimaniau atgal :(O del tu metalovu koncertu, tai sedejom su draugais ir nusprendem – ideja super! Vovkai Oskara, Auksine Sakele ir visus kitus apdovanojimus (nesvarbu, kad jie kinui skirti). Bet stai reikalas toks: pvz koncertuoja Baltas Triuksmas, tai ko ten eit? I galva gaut? Prisirinks skin`u ir bus "toosas".Beje, padaryk, kad paragrafais komentarus leistu rasyt, o ne suplaktu visus i viena.Ir dar kazkodel naudojant Opera neveikia funkcija "Prisiminti mano varda".Sekmes.

  Reply
 5. vovka

  nuo ko gauti? nuo skinu? sunkiai i shta puse naujienos, matau sklenda… jau shiaip metai, kaip klaipedos skinai ir metalistai oficialial pasirashe draugystes/bichiulystes/brolystes sutarti, tai jokiu mordoboju negali buti bet kokiu atveju :)) ash tai BT ikishau i pirma sekmadieni del keliu priezhaschiu. viena ish ju (nesvarbi) buvo ta, kad jei kas uzhsimanytu padaryti bardaka, gautu pizdy. nuo skinu. skinai taikus zhmones. ——-shi sekmadieni:sefed (marilyn manson cover band)the perplexx (modernized synthetic [black]metaldysposium (black metal)

  Reply
 6. Leninas

  ot liux! fashistai sugotejo. reiks eit paklaust sodziaus administracijos ar jie uz rasines neapykantos kurstyma?na jei jie bus nieko pries, tai reiks imtis adekvaciu priemoniu

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *