Naujas dizainas

Taigi, Jūsų teismui naujasis puslapio dizainas ir visa perprogramuota sistema. Dizainą matote patys, o blogo pasikeitimu išoriškai turbūt nelabai pajusite :) Taigi nuo šiol viską valdo vienas failas, dizainas mestas į PHP su phemplate, kuris, beje, man labai patiko – patogu ir darant ir redaguojant. Taip kad XHTML’o PHP kode beveik nėra. Na, nepavyko išvengti tokių mažyčių gabalėlių, kaip print 'div class="foto"';… Puslapis kiek įmanoma pervestas į XHTML standartą. Dar nemėginau tikrinti validatoriumi, nes senį įrašai dar parašyti naudojantis paprastu HTML. Širdį glosto tai, kad CSS iš pirmo karto pasirodė “validus” :)Iš tokių didesnių puslapio naujienų – pranešimų apie naujus įrašus užsiprenumeravimo galimybė. Nors ir yra RSS XML feedas, gal bus norinčių žinoti apie naujus pabloginimus el.paštu. Registracijos ieškokite archyve. Svečių knygoje sudėjau puslapiavimą – gal kam bus įdomu pasiskaityti senesnius įrašus. Tiesa, komentaruose dar neveikia funkcija “Prisiminti”, tačiau ryt bus baigta manau – tai vienintelė neveikianti funkcija.Taigi – bandykite, testuokite, vertinkite, žodžiu jauskitės laisvai išreikšti savo nuomonę :)

8 thoughts on “Naujas dizainas

 1. GodZero

  Wow, pajuodai truputuka. Na bet nuo to tik geriau, man tamsios spalvos labiau prie sirdies. Dekuj uz priminimus pastu, bet kol kas pilnai RSS uztenka…

  Reply
 2. arbacius

  vnz va sakau man taj tos lenteles punktyruose nepatinka ;] galetu but daugiau su lentelem padirebeta ;) o seip zjbs saunuolis op0sum :)

  Reply
 3. diSeaSe

  wow :)! pagaliau i prota atejai – juoda valdo! o jei rimtai, tai laaabai grazhu ;)*. shaunuolis :)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *