Europos čempionatas

Kaip ir didžioji dalis Lietuvos paskutinėmis dienomis (netgi savaitėmis) daugiausia gyvenu “kašės” nuotaikomis. Paskutinėmis čempionato dienomis tomis trumpomis akimirkomis, kai prisėsdavau prie kompo, daugiausia tiesiog skaitydavau straipsnius apie krepšinio rinktinę, priešininkus, prognozes, stebėdavau kitų rinktinių on-line internetu transliacijas. Žinoma negaliu susilaikyti nepasveikinti visų su šventėm – auksu :)Taigi pro mano akis nepraslydo populiariausios krepšinio svetainės. Įspūdingas on-line transliacijų varikliukas (su flashu) eurobasket 2003 čempionato svetainėje, žinoma, stebino, tačiau įdomiausias (ir beje maloniausias) nuotykis buvo, jog FIBA, savo oficialiuose interneto vartuose nuo sekmadienio ryto (Lietuva turėjo žaisti finalą tik vakare) skelbė 2003m. nugalėtoją Lietuvą. Antroji vieta pelnytai buvo skiriama Ispanam, trečiojoje vietoje FIBA norėjo matyti Prancūzų krepšininkus. Tiesa, vėliau kažkas turbūt pasiskundė, nės likus kelioms valandoms iki transliacijos šie duomenys buvo ištrinti.Na, o viso šito rezultatas – dar iki šiandien streikuoja po pusfinalio ir finalo rungtynių prarėktas balsas, skaudančios kojos nuo šokinėjimo. Bei, žinoma, nerealūs įspūdžiai stebint geriausią Europoje komandos žaidimą :) Ta proga netgi savo niekada nekeičiamą wallpaperį pasikeičiau – Europa po mūsų kojomis. 1, 2, 3 – pradedame laukti 2004 metų Atėnų olipminių žaidynių ;)

12 thoughts on “Europos čempionatas

 1. Danny

  Nekenciu kasio ir man px :Pir net ta straipsni neskaiciau tik viena zodi uzteko pamatyt :)

  Reply
 2. Danny

  1.nemoku zaist:)2.neziuriu ji.3.labai sunervino mane sirgaliai, net su pazystamais susipykau per tai . . .4.tai viska padare kasys :)

  Reply
 3. op0sum

  o kaip galvoji, galbut del viso to tiesiog kaltas tavo poziuris i kase? Jeigu butum taip atgrasiai ziurejes i sia sporto saka tiesiog nebutum susipykes su pazystamais. O nemokejimas ko nors tai ne priezastis nekesti… Stai pvz fules isvis nemoku zaist bet su malonumu ziuriu :)

  Reply
 4. Danny

  Mane nebiski neduomina krepsinis bei futbolas :)o su pazystamais susypikau nes jie perdaug isigilino i kasy . . . tai ju kalte ir + krepsinio :)vat

  Reply
 5. op0sum

  O JEIGU butum nors siek tiek kitokiu kampu ziurejes i sita sporto saka butum suprates, kodel taip jie isigiline. Taigi, pasaka be galo…

  Reply
 6. AJM'as

  na ka cia ir bepridursi. kogero desimtmecio ivikis lietuvoje:) per visas varzhybas toosai…po pergales nacionaline shvente(diziawsias toosas lietuvoj) :)) malaciai vyraj dar va atenuose jai taip pat geraj pasirodytu taj pradeciau tiket i dieva ir dar 10 lt paukociaw:)~~~ op0sum einam i alaus ir po to kashe zhaist?:))

  Reply
 7. Shakas

  zbs mes laimejommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *