Nuomonės

Taip jau yra, kad puslapiuose, kuriuose dažniausiai lankausi, nedažnai galima aptikti kažką tokio, kas priverstų perskaičius atsisėsti, užmiršti ko ieškojai ir susimąstyti. Noriu pateikti porą nuorodų į straipsnius, kurie galbūt nėra ypatingos filosofinės reikšmės (gyventi ar mirti), tačiau labai gerai atspindi tikrovę.

  • Moxliuko straipsnis apie banga.lt dienorašius (http://lietuvoje.lt/~moxliukas/index.pl?id=238). Labai aiškiai ir tiksliai, ir mano nuomone, labai teisingai aprašo situaciją bangoje
  • “Garigos” straipsnis omni.lt portale apie popmuziką Lietuvoje (http://www.omni.lt/index.php?rask$9359_20881$z_118180). Mano asmeninė nuomonė beveik visiškai sutinka su šiuo straipsniu. (citata: “Kai pageidavimų koncerto vedėja perskaito kokį užsakovo kūrybos eilėraštį “Nors šerkšnas tau smilkiniuose…” ir po to paleidžia užsakytą dainą, suprantu, kad jubiliatą sveikinantiems šerkšnas jau ir po smilkiniais” – heh, čia kuomet skaitai galima juoktis pro ašaras)

Viskas, jau vakaras, rytoj į mokyklą. Pavyzdingai viską susidėjau, teliko tik įsivažiuoti, įeiti į savąjį darbo ritmą, nes akivaizdu, kad šiek tiek ne toks esu kaip visada – daugelis žmonių sako, kad esu pastarosiomis dienomis keistas. Ir pats tą jaučiu.O ar Jums nekeista, kad baigiu savaitę rašydamas, akcentuodamas ne technines detales? :)

One thought on “Nuomonės

  1. Lijukas

    mums kaimynams tai visai nekeista ;) . Tomazito "tai" pavadino "pasibaigusiu atostogu sindromu"… :))

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *