Vestuvės

Vestuves

Vestuvės, taip sakant, rimtas dalykas. Kadangi savąsias jau atšokau ir iki šiol su didele šiluma širdy prisimenu tą dieną, jaučiu galintis pasidalinti keliais, mano nuomone, esminiais pastebėjimais ir patarimais ;-) 

Pirma, ne vestuvių organizavimas yra sunkiausia dalis. Sunkiausia yra tvirtai apsispręsti kaip viskas turi būti ir nuosekliai laikytis tos krypties. Liežuvių, vienareikšmiškai žinančių kaip viskas turi būti ir ne kaip kitaip, yra ir bus pilna visais gyvenimo atvejais, tačiau vestuvių atveju jie ypatingai suaktyvėja ;-) Tai JŪSŲ diena, todėl į kompromisus galite eiti tik tada kai patys to norite ir tik tada jeigu jie visiškai tenkina jus abu.

Antra, apsupkite save tą dieną nuostabiais žmonėmis. Pradedant svečiais ir baigiant visais, iš kurių tą dieną perkate paslaugas – fotografai, patalpų šeimininkai, vairuotojai, kepėjai, muzikantai ir t.t. Daiktai po truputį išbluks iš atminties, bet puiki nuotaika ir ta pačia kryptimi matantys žmonės liks kartu su jumis vestuvių dienoje visada. T.y. na ir kas, kad sodyba, kurią nusižiūrėjote internete yra fantastiška ir “ledinė”, bet apie ją geruoju neprisiminsit, jeigu šeimininkai burbės dėl padažu aplietos staltiesės. O nuotraukos bus dar mielesnės, jeigu fotografą, likusį už kadro, prisiminsite ne tik kaip sausą profesionalą, bet ir kaip puikų žmogų.

Ir trečia – net jei labai mėgstate viską suplanuoti minučių tikslumu, nedarykite to. Palikite didelius laisvus tarpus tarp veiklų, kad netaptumėte tvakraraščio įkaitais. Gal paprastą dieną visai nieko bėgimo ritmą išlaikyti 8-20, bet tai tikrai ne vestuvėms. Ką gali žinoti, gal poilsio valandėlė taps neužmirštamu akcentu visoje dienoje? Žr. nuotrauką ;-) 

Žodžiu, didelę įtaką tam, kaip pavyks šventė, daro apsisprendimas, žmonės ir tinkamas planavimas. 

May the Force be with you!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *