Užkeikta sankryža

Uzkeikta_sankryza

Nuotrauka iš 15min

15min.lt praneša apie dar vieną, smulkų ženklų apniokojimą ir bamperių apibrozdinimą įžymiojoje sankryžoje prie Seimo. Dažnai pro ten grįžtu iš darbo ir tikrai, dažnai tenka aplenkti nelaimėlius ;-)

Net keista, kad šioje sankryžoje dar nebudi nuolatinis ekipažas :-) Taip pat kad Regitra dar neįtraukė į savo vairuotojų egzaminavimo maršrutus. Taigi tikras aukso kalnas! 

6 thoughts on “Užkeikta sankryža

 1. banditaz

  Jo, per tiek metų Vilniuj iš Gedimino pr. ten sukti taip ir neteko, bet negi ten kažkokia stebuklinga vieta? Aš to nesuprantu…

  Reply
 2. Vidmantas Kabošis

  Šiaip visai neblogai parašyta apie sankryžos konfigūraciją tame straipsniukyje kur nuoroda yra: "Tačiau dėl prastos sankryžos konfigūracijos sklandžiai posūkį darantiems vairuotojams šias metalo konstrukcijas dažnai užstoja automobilių statramsčiai. Kaip rodo šio antradienio pavyzdys, koją vairuotojams gali pakišti ir saulė."

  Reply
 3. robegrei

  Anksčiau šioje sankryžoje kartas nuo karto vis nubalnodavo po šviesoforą. Bet šią vasarą šviesoforus patraukė per kelis metrus tolyn ir pastatė apsauginę tvorelę. Tad dabar nubalnoja tik ją – vis pigiau sutvarkyt… :D

  Reply
 4. banditaz

  A, statramstis. Tada logiška ir suprantama. Bet ne vien sankryžos konfigūraciją reikia kaltint, bet ir auto dizainą, kuris turi juodų zonų, ypač priekyje :-)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *