Toyota

Toyota_avensis

Šį savaitgalį nugriebėm sau naujus ratus – Toyota Avensis. Tikimės, kad dirbs patikimai ir visada parveš namo. Važiuojam dar tik antrą dieną, bet pirkinys džiugina. Kitą savaitę laukia privalomieji serviso darbai po įsigijimo, tai tuo pačiu gal paaiškės ir daugiau tiesos :-)

Iš anksto buvom apsisprendę ir ieškojom labai konkrečiai – Avensio universalo su D4D varikliu, fiksuotu maksimaliu biudžetu. Atrodo, žiema – automobilių prekyboj tikrai ne pikas, mašinos neturėtų labai smarkiai garuoti iš akiračio. Nė velnio. Vieną dieną nužiūri skelbimuose keletą geresnių variantų, po dienos kitos skambini – jau nebėr. Neiškentėm ir nuvažiavom į Kauno turgų. Ten beveik tas pats – arba stovis netoli “grabo lentos”, arba daužta, arba parduota. Džiugu, kad pavyko visai netyčia užeiti tokį variantą, kokį įsigijom, nes tą dieną daugiau kandidatų paprasčiausiai nebuvo… 

Kol Regitroj laukėm eilėj, pakalbinau pardavėją kaip tokiu metu einasi verslas. Tikėjausi pokalbo apie tai, kad ne sezonas dabar, žmonės labiau žiūrinėja, o sako, kad tokios žiemos dar nematęs – žmonės perka kaip niekada. Jau esąs beveik viską pardavęs kone rekordiniu greičiu, dabar likę tik keli grabai su kuriais žinojo kad teks pastovėti. Sako čiūrkos (kalba netaisyta) taip pat labai griebia kaip tik tokius Avensius, nes jie turi labai gerą vardą, tik žinoma vienintelė sisteminė bėda dėl gan trumpo sankabos gyvenimo laiko. Pažiūrėsim ;-)

Įdomu, kas suginė lietuvaičius šią žiemą į autoturgus? Baigėsi nuosmukio metu kankintas transportas? Keičia ratus į ekonomiškesnius (ko gero daugiau nei pusė mašinų turguj – dyzeliukai)? Suprato, kad žiemos metu geriau matosi potencialios bėdos? 

5 thoughts on “Toyota

  1. Karolis

    Gero kelio, gerų padangų ir storo sankabos disko! Pranešk apie sąnaudas, kai pamatuosi. Kiek kW, Nm ir kubatūra?

    Reply
  2. Vidmantas Kabošis

    Ačiū! Padangos, net keista – sudėtos tikrai labai neblogos Michelin žieminės su daug daug mėsos! Sąnaudas trasoj kompas rodo ~5-6, realiai bus 6-7 vidutinės, bet jei bus ne kaip tikiuosi, pasibėdavosiu :-)Tūris 2.0l, 81 kw, o dėl sukimo momento internetai sako "250 Nm with 2.000/min" (http://www.worldlingo.com/ma/dewiki/en/Toyota_Avensis )

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *