Remontai #1

Jau beveik pabaigėm naujų savo namų remontą, tai noriu pasidalinti džiaugsmais ir vargais, rūpesčiais ir patarimais. Žodžiu, įgyta patirtim.

Nors tai yra varginantis procesas, bet džiaugiuosi, kad nors patys rankų ir neprikišom prie pačių sienų, bet glaudžiai dalyvavom eigoje. Užtai dabar žinom kas ir su kuo valgoma, apie ką ir kaip reikia galvoti, kiek kaštuoja vieni ar kiti sumanymai. Exp. points: +1

Visų pirma, dėmesio gaus statybinių prekių tinklai. Jau iš pat pradžių buvo aišku, kad geriau eiti į specializuotas, bet dėl visokių smulkmenų nelakstysi gaudyt po visą miestą, taigi teko nemažai valandų ir pinigo išleisti didesniuose tinkluose.

Dėmėsio! Subjektyvu! :-)

Ermitažas – šią įstaigą galima apeit iš tolo, nebent tiksliai žinai ko reikia ir neuždavinėsi kvailų klausimų. Ko paklausi – to negausi. Konsultantų esamam žmonių srautui per mažai, o ir tie vis kažkur nugaravę. Kartais pasiseka pagauti kokį vieną konsultantą, išmanantį savo darbą, bet tai laimės dalykas. Prekes atgal priima pakankamai geranoriškai. 

Senukai – kaip ir “Ermitaže”, čia didelė kaina visiškai nelygu adekvačiai kokybei, tačiau konsultatai pasirodė kad ir kartais pavargę, bet bent jau besistengiantys padėti, o ne atsikratyti. Su prekių atidavimu atgal problemų nenustatyta. 

Moki-veži – nors kaina kai kurioms prekių grupės kartais kanda, bet užtai konsultantai čia #1 iš visų tinklų. Padoriai pataria, ne kartą yra apsaugoję ir nuo neteisingų pirkinių. Žodžiu kai reikia, čia užeinu ramus. Bet pasirinkimas menkesnis. Atidavinėt nieko neteko. 

Pasidaryk Pats – nežinau ar čia galima vadinti “tinklu”, nes žinau tik vieną parduotuvę “Madoj”. Čia pirkau mažiausiai, tačiau patiko tai, kad galima rastį įvairių dalykėlių, kurių nerasi kituose tinkluose. Konsultantų absoliutus minimumas, bet ir žmonių nedaug, taigi esant reikalui pataria ir nebando atsikratyt taip, kaip “Ermitaže”. Pasirinkimas kai kuriose prekių grupėse minimalus. Su prekių atidavimu problemų nekilo. 

Reitingas? Moki-veži, Senukai, Pasidaryk Pats ir giliai giliai užpakaly – Ermitažas. 

2 thoughts on “Remontai #1

  1. Giedrė

    Dėl "Moki-veži" konsulantų profesionalumo drįstu ginčytis. Teko pirkti prekę, kurios sandėlyje nebuvo ir reikėjo užsakinėti iš Lenkijos. Dar nebuvau mačiusi, kad kam nors būtų taip sudėtinga užpildyti užsakymo lapą, kaip mergaitei iš šios parduotuvės. Po dviejų savaičių, pritrūkus tos pačios prekės, ta pati mergaitė turėjo vėl daryti užsakymo. Atnešiau buvusio užsakymo lapą, nuo kurio reikėjo nurašyti tai, ką pati rašė. Maniau, kad bus greičiau. Nė velnio… Tiesa, pinigus priėmė labai šaunios ir profesionalios merginos, kurių tikslas – nevarginti klientų. Ko nepasakysi apie "Senukų" darbuotojus, kurių tikslas – padaryti kuo mažiau ir vengti taisyti savo pačių darbo broką.

    Reply
  2. Vidmantas Kabošis

    Tai mėmių net neabejoju, kad pasitaiko… Galbūt ta užsakymų mergaitė != konsultantai salėje? Ir aišku, gal aš vis papuldavau ant tinkamo ;-)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *