Multikino – 6 pliusai

Vakar pirmą kartą apsilankėm naujam “Ozo” kinoteatre “Multikino” (žiūrėjom “Tronas” – visai neblogas lengvas žiūralas, geekams ypač patiks). 6 pliusai lyginant su visai išpindėjusiu “Forum Cinemas”:

 1. Be problemų ir greitai nusiperki bilietą internetu
 2. Prisiparkuoji kaip žmogus (ne už 2km, nes arba užkišta arba mokama)
 3. Reklama tik 10min
 4. Kėdės nesmirda
 5. 3D efektas pasirodė geresnis. Ne man vienam
 6. Darbuotojai nors ir be glėbesčiavimusi, bet aptarnavo maloniai, o apsauginis, kuris rinko akinius, netgi atsisveikino (nebūtas dalykas “Forum Cinemas”)

Žodžiu, užskaityta

11 thoughts on “Multikino – 6 pliusai

 1. Aleksej

  Na FC irgi greit ir be problemų internetu perku bilietus :) O kėdės po metų smirdėt pradės irgi :D

  Reply
 2. Aivaras

  Kokios problemos perkant bilietą forum cineme? Pasirenki ką, kada, vietas, apmoki ir gali spausdinti :) Reklamos laikas ne visada vienodas, tam pačiam forum cineme, prieš vieną filmą ilgai reklamin – prieš kitą – mažiau.Kėdės hm… Šiaulių Akropolio forum cineme lyg ir nesmirdi. 3d negaliu komentuoti, bet manau jis labiau nuo filmo priklauso, nei nuo kino teatro.

  Reply
 3. Vidmantas Kabošis

  O nereik ten pas FC pirma registruotis, tik tada gali pirkti? :-) Ar gali atsiųsti bilietą SMS’u?

  Reply
 4. Aivaras

  Man kažkaip logiška, kad perkant reikia užsiregistruoti (beveik visur taip), o dėl bilietu SMS’u, tai čia too 20th :D Bilietų PDF’ą gauni el. paštu (Ne tik per puslapį siųstis gali), o kas dabar telefone el. pašto neturi? :D

  Reply
 5. Arvydutis

  3d efektas priklauso daznai nuo juostos. Ziurejau du 3d kinus forumcinemas. Viename buvo super 3d efektas, kitame… :D O kokiu kvapu kedes smirda forum cinemas? ;D Reklama turi omeny trailerius? Forum cinemas tai uzknisa su reklama + traileriais….

  Reply
 6. Vidmantas Kabošis

  Aivarai, mane tai erzina privalomai registruotis, nes kai ateini fiziškai pirkti bilieto, tavęs asmeninių duomenų formos pildyti neprašo. Kuo e-pirkimas turi skirtis jei aš noriu tik bilieto?Arvyduti, kėdės dažniaisiai smirdi bomžais, prakaitu, kitų užpakaliais :D O reklamą turiu omeny reklama+traileriai. FC tai užkirsdavo negyvai – ir taip moki ten apvalią sumą ir dar turi pusvalandį bullshit’ą žiūrėt. Jausmas tiesiog kaip prie milžiniško TV

  Reply
 7. Edvinas

  Pameni, mes darbe kažkada diskutavome apie 3D kokybę ir aš pasakojau, kad Forum Cinemas 3D filmai yra Digital filmai – nenaudojama kino juosta. Negaliu būti visiškai tikras, bet man atrodo, kad Multikino naudoja juostinius filmus. Iš to seka, kad ne visada skaitmenizacija yra į gerą :)

  Reply
 8. Karolis

  FB užsiregistravęs esu seniai jau, tai problemų nesukelia. Keli click’ai ir viskas.Parkingas – velnioniškai pritariu tau. Reklama irgi.Kėdžių neuosčiau, per atstumą nieko nepajutau.3D nemėgstu, tai taip ar taip neinu ten.Darbuotojai kaip kada papuola.Multikino nebuvau, bet girdėjau irgi tik gerus atsiliepimus. Be to pigiau ten. O ir šiaip aš linkęs naudotis smulkesnių kompanijų paslaugomis. Monopolininkai užknist pradeda anksčiau ar vėliau.

  Reply
 9. Vidmantas Kabošis

  Kėdžių aš ir neuostau, bet kai užneša, tai nėr kur dėtis :D ir šiaip žmona jautri kvapams ;-)Dėl FC bilietų internetu tai gal pasenusios mano žinios – kai aš prieš gerą gabalą bandžiau, tai buvo totalus fail, dabar gal jau OKNepyk, posterous’e negaliu redaguot komentarų, taigi viskas, kas parašyta kitų – autentiška ir nepaliesta ;-)

  Reply
 10. Raimis

  Visiems diskutuojanties aciu uz nuomones. Jos labai svarbios. Siek tiek apie 3D kina – 3D kinas nerodomas is jusotos, jis yra skaitmeninis, o vaizdas ir 3D efektai skiriasi nuo projektoriaus, akiniu ir pan. Multikino ir FC 3D technologijos skiriasi. FC naudojama yra viena pirmuju 3D technologiju, ir ju akiniai yra kitokie, Multikino kitokia, kadangi naujas kino teatras, todel ir 3D sistema, tai kas naujausio yra ant zemes. Tiesiog reikia palyginti ir pasirinkiti. Abiem atvejais gausi ta pati 3D kina, taciau kuri sistema priimtinesne ir patogesne Jums, patys turite pasirinkti pabande ;). Nebandziusiems – rekomenduoju isbandyti 3D kina Multikine. Sekantis vertas demesio 3D filmas – Rango. 3D filmai kol kas geriausi animaciniai, neskaitant Avataro ;).

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *