7 thoughts on “Mažeikių politechnikos mokykla

 1. banditaz

  Pabandyk atrašyt, kad dėl šio nepageidaujamo laiško buvo (arba bus) raštiškai kreiptasi į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją. Man tai padeda.O kai nebepadės, tai darysiu iš tikro :-)

  Reply
 2. lfx

  O vat ką darot su popieriniu rinkiminiu spamu? :)Gavau ten kažkokio už kelias partijas balsuot ir dar kažką jiems nusiųsti, vokas su žyma, kad viskas apmokėta, tik siųsk.Galvoju, gal kokį diką atspausdint su užrašu "pasididink" ir išsiųst? Tik nežinau ar tai bus pilnai anonimiška :)

  Reply
 3. just

  O tai gal geriau jų puslapyje pasižiūrėt direktorės, pavaduotojų kontaktus ir persiųst šitokį laišką dar ką nros parašius. Nors jei valdžios įsakymu taip daro, tai nelabai padės.. Arba iškart C.C. įmest dar kelis adresus iš savivaldybės, švietimo skyriaus ir kokios rinkimų komisijos.

  Reply
 4. Martynas

  Man patinka ‘reply’ idėja su keliais papildomais CC :)Aišku galima ir užblokuoti kontaktą, bet taip nuobodu :) Kai rašysi bendrą laišką, paminėk kad visi gali kreiptis dėl duomenų apsaugos, tai gal ir kitiems gerą darbą padarysi..

  Reply
 5. Pawka

  Taigi laiško apačioje yra telefonas, kuriuo gali paskambint ir pasikoliot. Ir gali skambint kelis po kartus kai tik gauni laišką :-)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *