Kelias

Greitkelis

Mes su šeimyna :) gana dažnai zuliname Vilnius-Klaipėda-Vilnius maršrutą, nes savo gyvenimą dabar vystome sostinėje, o abiejų tėvukai lepinasi pajūry. Ir žinote ką, pastebėjom, kad tas ilgas, nuobodus, beveik autopilotu vairuojamas kelias tapo kone vienintele vieta, kur su žmona iki galo išsišnekam, pristrateguojam, priimam kažkokias ilgalaikes gaires ir t.t. Namie ar kur kitur visada yra ką veikti, visada yra kokių nors trukdžių, o čia esi priverstas pabūti mažoje uždaroje patalpoje 3 valandas – pasipykus nepabėgsi, rimtesniais pašaliniais darbeliais irgi neužsiimsi, taigi… :))) 

Pagalvojus, visoms poroms būtina turėti tokį savo “kelią”. Tuo metu lyg ir vėl susisinchronizuoji su savo žmogumi. Jei dar neturit – atraskit. 

P.S.: iliustracija begėdiškai pasiskolinta iš mytrips.lt

7 thoughts on “Kelias

 1. Adomas

  Tokie šeimyniniai ekipažai yra didžiausia tranzuotojų nelaimė – niekada neima, nes turi dviese pabūti izoliuoti nuo viso pasaulio :D

  Reply
 2. Vidmantas Kabošis

  Hahaha, tiesa :D Bet mes ir taip labai retai imam, nes dažniausiai važiuojam apsikrovę iki ausų (ir dar šuo bagažinėj)

  Reply
 3. robegrei

  O kaip tau su vyriskuoju "signle threaded" procesoriaus veikimu? As vairuojant konstruktyviai kalbet negaliu…

  Reply
 4. Vidmantas Kabošis

  Toks ten ir vairavimas autostradoj – laikai baronką tiesiai ir tiek :-)

  Reply
 5. M

  Pamėginkit nors kada į Klaipėdą važiuot Panemunės keliu. Labai vaizdingas kelias, kvapą užgniaužiantis maršrutas. O automagistralė, kiek per ją bevažiuoju, visada sukelia tik niūrias nuotaikas ir varo į depresiją

  Reply
 6. Vidmantas Kabošis

  Žinau tą kelią – jis yra nuostabus. Turiu tokią nesunkiai įgyvendinamą svajonę juo pasivažinėt iki pajūrio su motociklu, tik susiruošt tereikia. O kai su mašina važiuojam tai tikslas kuo greičiau nusitransportuoti… ne per 5 valandas :-)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *